Vyhledej
Královédvorská Arnika > Sport > hokej

Nový Bydžov si odváží z dvorského ledu debakl 11:4

Redakce / 11.12.2016, Dvůr Králové nad Labem
K nejvyššímu vítězství v sezoně jsme dokráčeli v nedělním utkání s Novým Bydžovem. Poslední celek soutěže si ze Dvora odvezl debakl 4:11. Po první třetině sice bylo utkání vyrovnané, šesti brankami ve druhé části jsme soupeře úplně zničili.

FOTOGALERIE - Nový Bydžov si odváží z dvorského ledu debakl 11:4

Střelecky se prosadily všechny čtyři formace, dvakrát skóroval Martin Lelka, Jarda Polák a Tomáš Veselý. Daniel Filip asistoval u třech branek. Střelcem zápasu byl bydžovský Jiří Chára, autor čtyř gólů.

V brance dostal šanci Denis Kozák, od začátku jsme nastoupili na čtyři kompletní pětky. Hosté i přes postavení v tabulce nepodali v úvodní dvacetiminutovce vůbec špatný výkon. První velkou šanci měl Jebavý, nájezd nezakončil ideálně. Do vedení Bydžov poslal v 11. minutě Chára, který se prosadil dorážkou po střele Kozáka – 0:1.

Kompletní reportáž najdete na stránkách klubu.