Vyhledej
Královédvorská Arnika > Služby občanům > Neziskovky

Vítání léta v Domově sv. Josefa - poděkování

Redakce / 28.06.2021, Dvůr Králové nad Labem, arnika.kralovedvorsko.cz
Každoroční Vítání léta v parku Domova sv. Josefa v Žirči je úspěšně za námi. Bylo to opět krásné a bylo to tentokrát velmi horké.

FOTOGALERIE - Vítání léta v Domově sv. Josefa 19. 6. 2021


Od samého rána bylo vedro a odpoledne překonala teplota hranici 30°C. A zřejmě hlavně proto nebyl zájem ze strany klientů tak velký jako v předchozích letech. I tak jich ale přišlo dost na to, aby jakž takž zaplnili místa u stolů a dostatečně nás zaměstnali :) . Situaci „zachraňovali“ klienti Denního centra pro seniory a Domova Diakonie, kteří přijeli v hojném počtu, čemuž jsme byli velice rádi, protože nás moc těší nově navázaná spolupráce s tímto sociálním zařízením.

Tradičně se peklo prasátko, grilovaly klobásky a špekáčky od místních uzenářů, z pípy teklo pivo a limonáda, rozlévala se báječná ledová káva. Dobrovolnice napekly lahodné sladké dobroty. Panovala skvělá nálada, kterou ještě podpořilo hravé vystoupení Sester Chalupových - volného sdružení žen z obce Skalice u Hradce Králové, které na nás dýchlo časy z dob první republiky.

Zázemí šlapalo jak dobře namazaný stroj hlavně díky kolektivu manželů Sedláčkových, kteří zajistili prasátko a vše spojené s chodem občerstvení, což je naprosto klíčová záležitost. Bez nich by se naše Vítání léta vůbec nemohla uskutečnit.

Máváme (teď už ne do nemocnice, už je doma) Oldovi Štěpánovi, který je vždycky duší celého podniku a letos mu bohužel zdravíčko nedovolilo, aby se zúčastnil, přestože už od zimy vše připravoval. Oldo, myslíme na Tebe, brzo se nám uzdrav!
S velkým nasazením pomáhali pánové z údržby DSJ - děkujeme. 

Děkujeme SDH Vlčkovice a Choustníkovo Hradiště za zapůjčení a postavení stanů.

Děkujeme našim sponzorům, bez kterých by se akce nemohla uskutečnit:
Městu Dvůr Králové nad Labem, firmě Bostech, s. r. o., firmě Malus, s. r. o., Martině Juhošové, zaměstnancům firmy Juta, a.s.

Marcela Svobodová
Královédvorská Arnika

Další články Královédvorská Arnika

 
Vaše komentáře

Přečteno 714x