Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorská Arnika > Co se děje > společenské akce

Podívejte se na video a fotky z největší letošní akce Královédvorské ARNIKY

Redakce / 5.12.2022, Královédvorsko
Královédvorská Arnika z. s. slaví letos svoje 20. narozeniny, a tak jsou letošní akce hodně velké. Nyní se můžete podívat na video a fotky z té největší, která se konala v létě v Žirči - Vítání léta

FOTOGALERIE - Podívejte se na video z největší letošní akce královédvorské ARNIKYVítání léta v parku DSJ a oslava našich 20. narozenin
(původní článek z léta)


Královédvorská Arnika z. s. oslavila v sobotu 18. června 2022 svoje 20. narozeniny a zároveň přivítala léto v parku Domova sv. Josefa v Žirči.

Poslední roky své narozeniny slavíme s klienty DSJ a tentokrát jich přišlo rekordní množství. Jakpak by ne, vždyť jsme pro ně připravili V.I.P. program. Pozvali jsme skupinu Diamonds – vítěze soutěže Česko Slovensko má talent 2021. Z Nového Bydžova dorazilo 66 tanečnic a 1 tanečník se svými trenéry a několika dalšími dospělými doprovody a zcela zaplnili podkroví domu sv. Damiána, kde měli šatnu, a následně i park. Děti nám předvedly tři vystoupení. Ty nejmenší z přípravky se roztomile rozvlnily V peřině, starší dívky ukázaly svůj energický Avatar a vrcholem bylo dojemné vystoupení Lidice, které málokoho ponechalo chladným. Ač byla vystoupení krátká, zanechala v nás velice silný dojem. Potlesk nebral konce a v očích mnoha lidí se leskly slzy dojetí. V ZUŠ Jana Maláta Nový Bydžov prostě umí!

K našim Vítáním léta neodmyslitelně patří prasátko, pivo, limo a jiné dobroty, živá hudba a dobrá nálada. Nic z toho samozřejmě nechybělo ani letos, navíc bylo luxusní počasí. Víc jsme si opravdu nemohli přát. Kapela hrála, klienti Domova sv. Josefa a Diakonie, která už podruhé přijala naše pozvání, si užívali dobrot a spousta z nich byla zabraná do živého hovoru. Parkem pobíhaly malé Peřinky, slečny Avatarky a lidické děti, které mile dolaďovaly atmosféru horkého letního odpoledne.

Od vedoucího DSJ pana Dominika Melichara jsme dostali 20 nádherných rudých růží – za každý rok našeho působení jednu – a další hezké dárečky. Oni nás tu totiž mají velmi rádi a váží si naší dobrovolnické práce. Jejich zpětná vazba je pro nás nesmírně důležitá. Je nám ctí pro vás pracovat, Domove sv. Josefa.

Akce by neproběhla, kdyby nebylo pomoci SDH Choustníkovo Hradiště, a především finanční podpory města Dvůr Králové nad Labem. Děkujeme! Děkujeme všem dobrovolnicím, které se s láskou staraly o klienty a které napekly to obrovské množství sladkých dobrot, děkujeme kamarádkám dobrovolnic za jejich neúnavnou pomoc. Děkujeme příznivcům dobrovolnictví za jejich finanční dary, díky nimž můžeme dělat hendikepovaným lidem svět aspoň na chvilku krásnějším. Bez vás všech by nebyla akce taková, jaká byla. Tedy – PERFEKTNÍ.

kompletní fotogalerie je na naší Zoneramě

Za Královédvorskou Arniku z. s. Marcela Svobodová, koordinátorka dobrovolníků

Související články
Znáte nás? Aneb Královédvorská Arnika se představuje
Královédvorská Arnika v červenci
Královédvorská Arnika slaví 15 let. Přinášíme Vám rozhovor se zakladatelkou Janou Štěpánovou
Arnika v Domově svatého Josefa - místo, které by bez Arniky nebylo tak příjemné k životu.
Královédvorská Arnika - rok 2020 byl prostě jiný…
Královédvorská Arnika hodnotí rok 2021
Královédvorská Arnika oslavila 20. narozeniny
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 283x